Про нас

 

У фрагментах подій, суспільних вимог, нав’язаних стереотипів ми поступово забуваємо про те, що прийшли до цього світу сповнені цікавості, жаги пізнання, бажання досліджувати суть буття.  Виклики нашого часу, динамічний і дещо стресовий плин життя створює нам величезну напругу в думках, почуттях, стосунках зі собою та світом. В звичній рутині буденності ми доволі швидко губимо себе, свої мрії, потреби та цінності, заплутуємось і зависаємо у “павутинні” інформації та уривчастих віртуальних зв’язків.

Ми майже не пам’ятаємо про те, що насправді ми вибираємо свою дорогу і саме ми приймаємо рішення як пройти цю дорогу. Кожна дорога починається з бажання нею йти, з мети та першого зусилля, щоб зробити перший крок. Для того, щоб зробити цей крок, важливо вірити в себе, любити себе, пізнати свої справжні потреби і відважитися діяти.

Ми запрошуємо вас пройти частину дороги разом.

 

Хто ми?

 

Спільнота однодумців, хто вірить в природній розвиток і внутрішню мудрість. В те, що природньо людське серце сповнене  Любові, Мудрості та Добра.

Серед нашої спільноти є акредитовані психотерапевти в методі когнітивно-поведінкової терапії, танцювально-рухової терапії, а також психологи в методах КПТ, схема-терапія, майндфулнес, терапія зобов’язання та прийняття, EMDR.

Серед нашої спільноти є фахівці:

Чому ми запрошуємо йти з нами?

 

  1. Ми прагнемо допомогти людині розвивати доброзичливість та прийняття себе, своєї природи, усвідомлення, навчаємо з любов’ю турбуватись про себе у цьому швидкому та вимогливому світі
  2. Хочемо сприяти розвитку особистості, вмінню контактувати зі собою та своїми справжніми потребами, а також знаходити баланс між працею та ресурсами
  3. Плекаємо вміння людини зупинятися, відчувати себе та усвідомлено робити вибір в непростих життєвих ситуаціях
  4. Пропонуємо навчитись стишувати свій балакучий розум та розвивати відкрите неосудливе сприйняття природи речей та явищ.

 

Які цінності є для нас найважливіші?

 

  1. Повага до гідності та природньої унікальності кожної людини
  2. Доброзичливе та неосудливе ставлення до особистості
  3. Турбота про міжособистісний стосунок
  4. Професійне та особистісне зростання
  5. Дотримання фахових етичних стандартів

 

Що можете ви?

 

Спробувати відкрити для себе свій внутрішній світ неймовірних можливостей, ознайомитися з тим досвідом, який може стати вам в нагоді, пропустити його крізь себе і знайти Себе.

 

Що важливо пам’ятати?

 

Ми можемо показати вам можливі напрямки, допомогти зібрати необхідні вміння та спорядження. Проте лише ви зможете вибрати свою дорогу і зробити перший крок