Крута підказка № 3 для батьків підлітків, які шукають друзів

«Я б не проти мати друзів, але де ж мені іх шукати?» – такі слова часто ми чуємо від підлітків. Насправді це питання, на якому гине дружня ініціатива і намір знайти друзів. Є в нашому житті такі питання, які швидше заганяють до глухого кута, аніж пробуджують бажання знаходити  відповіді. Проте, і на це питання можна поглянути з іншого боку і спробувати знайти на нього відповідь, яка дасть поштовх до пошуку друзів. Для цього:

  • Запропонуйте вашому підлітку скласти перелік своїх інтересів, захоплень (адже нічого так не зміцнює дружбу, як спільні інтереси, погляди, хобі)

 

  • Оберіть з цього переліку декілька головних зацікавлень і подумайте разом, зробивши сімейний мозковий штурм, в яких місцях можуть бути інші підлітки з подібними зацікавленнями (гуртки, секції, факультативи, спільноти тощо)

 

  • Скористайтесь можливостями соціальних мереж та пошукових систем, щоб знайти фактичні місця, де гуртуються діти з подібними інтересами

 

  • Запропонуйте своїй дитині пробні заняття в тих гуртках, підготувавши також її до того, як можна почати розмову з незнайомими однолітками.

Більше про соціальні навички, які допоможуть розбудувати мережу друзів, ваші діти можуть дізнатись на Тренінговому курсі розвитку впевненості в собі та соціальної компетентності для підлітків “Soft Skills”

Коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.