📖«Як бути спокійним» (Анна Барнс)

🍁 Чи не найперше, що вкрай необхідно зробити на шляху до внутрішнього спокою – просто сповільнитися. Життя багатьох із нас іде у надзвичайно швидкому темпі, у спробах балансувати між великою кількістю зобов’язань, від роботи до сім’ї та відносин, без шкоди для будь-яких із них. це може залишити в нас відчуття тривоги і розбитості в моменти, коли ми змушені зупинитися, навіть якщо ця зупинка – звичайнісіньке стояння у черзі. Боріться з цим, використовуючи, наприклад, час чекання автобусу чи стояння у пробці для релаксу – глибокого дихання чи слухання музики.

🍁Насолоджуйтеся тим, що може запропонувати вам свіже повітря, проводячи якомога більше часу у своєму саду, місцевому парку чи в лісі. Перебування у природному середовищі може принести справжнє відчуття спокою. Прогулянки уздовж пляжу, полями та навіть у вашому саду можуть покращити стан здоров’я, зняти мускульну напругу та знизити кров’яний тиск. Відчуття зближення з природою може дати поштовх для збереження спокою у стресових ситуаціях.

🍁Якщо ви відчуваєте себе пригніченим, напруженим чи заклопотаним, спробуйте робити щось приємне, хоча би й зовсім невелике, але обов’язково кожного дня, для підняття настрою. Це можуть бути свіжі простирадла на ліжку, час, щоб подивитися улюблений фільм або телевізійне шоу, загорнутися у ковдру й почитати книгу, приготувати смачну їжу або ж побачитися з другом – наявність чогось, що ви з нетерпінням очікуєте протягом дня, допоможе вашим думкам та підніме рівень позитивності. Регулярно заглядайте у щоденник та переконуйтеся, що кожного тижня робитимете достатньо, щоб залишатися зайнятим та щасливим. І зовсім не потрібно витрачати гроші, щоб розважитися: за теплої пор року прогуляйтеся місцевим парком, а коли холодно, довідайтеся про вернісажі та інші безкоштовні заходи або прямуйте у гості до друзів.

Коментар