📖«Як бути щасливим» (Анна Барнс)

🪔Щастя кожен відчуває по-своєму, і є безліч причин чому люди прагнуть бути щасливими. Вільям Джеймс, відомий американський психолог XIX століття, вивчав, чому деякі люди природно щасливі, тоді як інші лише здаються такими. Перенісши в молодості депресію, він твердо вирішив вірити у вільну волю. Він уважав, що ми самі обираємо, чи бути нам щасливими; що сама впевненість, ніби ми можемо бути щасливими, зрештою приводить до щастя. Тож наступного разу, коли почуватиметеся розчавленим, згадайте той час, коли були щасливі, пориньте в ті відчуття і повірте, що зможете досягти такого рівня щастя знову.

🍂Дослідження показали, що такі прості речі як занурення стоп у воду або горнятко чаю, можуть приносити анітрохи менше задоволення, ніж ті, що полягають у володінні матеріальними благами. Тож наступного разу, коли ви почуватиметеся нещасним, замість відвідування магазину задля шопінгу краще прямуйте на вулицю на безкоштовну процедуру з підняття настрою!

🍁Насолоджуйтесь тим, що робить вас особливим, прямуйте власною дорогою до щастя. Не почувайтеся зобов’язаним щось робити або відповідати чужим очікуванням, тому що ніхто не знає вас краще, ніж ви самі.

🍂Невпинне прагнення досконалості, яка, це загальновідомо, є недосяжною метою, завадить нам бути щасливим і позбавить можливості почуватися комфортно, чого б ви не досягли або добилися. Одна з найбільш поширених ознак перфекціоніста – порівняння себе з іншими, наприклад із кимось, у кого є краща робота, просторіший будинок, більше грошей тощо, ніж у вас. У результаті такого порівняння все те добре, що є у вашому житті, знецінюється або відходить на другий план. Думка, ніби суперництво з іншими зробить вас щасливішим, хибна; спробуйте стати кращою версією самого себе.

🍁Коли ви востаннє говорили кому-небуть, що їх любите? Фраза «я тебе люблю» має неабияку силу. Якщо сказати про це родичам, партнеру або близькому другові, ці слова відкриють для них цілий світ, і, коли ви у відповідь відчуєте взаємність, світ відкриється і для вас також!

🍂Hygge – данське слово, що означає відчуття затишку, комфорту і гармонії з усім світом. можливо, так можна назвати задоволення від простих радощів життя. Додайте трохи hygge до свого життя за допомогою невеличких задоволень і відчуйте, як по тілу розливається тепло.

Коментар